...wypowiedziane nigdy... ... nie kradnij mi ich...
RSS
niedziela, 29 września 2013

1: Powiedzmy, że nazywa się A. Przyglądam się jego zachowaniom. Sprawia wrażenie sympatycznego, otwartego, miłego człowieka. Dobrze wygląda albo wygląda tak, jak lubię. Zastanawiam się, kim może być i dlaczego tu jest. Przy pożegnalnym uścisku jego dłoń okazuje się miękka i ciepła.

2: ... zachwycić umiejętnością bycia człowiekiem.

21:38, intymaty
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 26 września 2013

1: Uwagi o jesieni w wielkim mieście, nie wiem, jak bardzo są, czy nie są tendencyjne, ciągle deszcz i ciągle zimno. Znowu jesień, mówi W., to depresyjneTo jest wieś, mówi Endżi, niczego innego sobie nie wyobrażaj. Pijemy słodkie drinki i rozmawiamy po północy. Jakbyśmy miały po dziesięć lat mniej. I śpimy za długo; rogaliki z czekoladą na śniadanie. Powszechne pociąganie nosami. Weekend w zupełnym centrum. Nie widzę filozofii, mimo że deklarowana. Bardzo wąskie jeansy. Jeden wers z Tuwima, corocznie, Mimozami jesień się zaczyna... słyszę w głowie, jak śpiewa to dziesięcioletni może chłopiec. Trochę jestem mimozowata, bywam, ale to urocze, mówił J; już nieobecny. Zwykłam się jesienią zakochiwać, ale nie tym razem. Tym razem anatomia opisowa z 1887. Sztyft do ust z olejkiem anyżowym.       

17:53, intymaty
Link Dodaj komentarz »
piątek, 20 września 2013

1: Znowu walizki. Nudne pakowanie, podenerwowanie, że jednak coś nie...

21:53, intymaty
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 17 września 2013

1: Skóra najwyraźniej podrażniona i gardło; miód nie jest kojący, wyobraź sobie niebieskie światło; podrażnione LCF, powiedział Krzysztof, ale nie powtarzam. Bardzo jesteś sceptycznie nastawiona. Podrażniony układ nerwowy, czy to w ogóle istnieje, ja nawet nie rozdrażniona, rozproszona i w nieładzie. Spałaś z nim? Nie zmrużyłam oka. Te wszystkie słowa. Czy ona z nim mieszka? Antycypacje. Potrafisz to zrobić? Mexx Woman, są zbyt... jakby zupełnie do mnie nie pasowały; za to do Iv bardzo. To interesujące, w końcu.     

 

19:02, intymaty
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 16 września 2013

1: Tylko plany są zawsze.

21:01, intymaty
Link Dodaj komentarz »
piątek, 13 września 2013

1: Gdzie ty wtedy byłaś? Mogliśmy się umówić do jakiegoś kina... teraz też się możemy umówić. Ty wiesz, ile ja miałam wtedy lat? Osiemnaście? Mniej. Pięć mniej? Trzynaście.

2: Świadomość dystansu do słów, do wypowiedzi, do kontekstu. To jest lubienie.

3: Przypomina mi się, jak w moim śnie mówi, że spacer.

22:03, intymaty
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 10 września 2013

1: Dziwnie wygląda to cześć. Prosto. I bez maniery.

20:14, intymaty
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 03 września 2013

1: Nie martw się (...) Zdrowiej, pisze. Chcę oznajmić, że z tego się nie zdrowieje, ale nie sądzę, żeby to miało znaczenie. Miało być miło.

23:40, intymaty
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 02 września 2013

1: Pocałuj mnie, żeby poczuć smak krwi w moich ustach, myślisz, że to grafomańskie?

2: Jak się napiłam, mówi Endżi, tańczyłam z dwudziestotrzyletnim żołnierzem.

18:41, intymaty
Link Dodaj komentarz »
Archiwum
Zakładki:
Opowiedz mi swoją historię: intymaty@gazeta.pl
On
Ona